1. Zamówienie jest realizowane po dokonaniu i weryfikacji płatności przy wykorzystaniu jednej z akceptowanych form płatności. W przypadku przelewu zwykłego realizujemy zamówienie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub przesłaniu potwierdzenia przelewu mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Jeżeli chcą Państwo, aby kwiaty zostały dostarczone w dniu składania zamówienia, zamówienie musi zostać złożone i opłacone do 2 godzin przed planowanym dowozem.
  3. Nie gwarantujemy dokładnych godzin dostawy ale dołożymy wszelkich starań aby były dostarczone w wyznaczonym przedziale czasowym.
  4. Ze względu na dużą ilość zamówień nie możemy zagwarantować dostaw w wyznaczonym przedziale czasowym w święta takie jak: Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki oraz Dzień Babci.
  5. Dokładne godziny dostaw gwarantowane są podczas realizacji zamówień na ślub i pogrzeb.
  6. Zamówienia na wieńce i wiązanki pogrzebowe należy składać najpóźniej na 1 dzień przed dostawą.
  7. Zamówienia z dostawą na dni świąt państwowych należy składać najpóźniej na 1 dzień przed dostawą kontaktując się telefonicznie z florystką.