1. Kwiaciarnia Marzenie prowadzi sprzedaż przesyłek kwiatowych za pośrednictwem strony internetowej kwiaciarnia-marzenie.pl, telefonicznie, osobiście w kwiaciarni lub za pomocą faksu.
 2. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej kwiaciarnia-marzenie.pl zawierają podatek VAT i obowiązują w momencie składania zamówienia.
 3. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu PayU.pl oraz Paypal.pl.
 4. Dane osobowe (adresy e-mail) mogą zostać użyte do przesłania informacji na temat kwiaciarni Marzenie w Suwałkach.
 5. Kwiaciarnia Marzenie w Suwałkach nie ponosi odpowiedzialności za treść zleceń.
 6. W sprawach nieregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Handlowego.
 7. Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm, banków doręczane są do recepcji lub sekretariatu.
 8. W przypadku niezrealizowania zamówienia z winy klienta, np.: podania błędnego adresu, kwiaciarnia Marzenie w Suwałkach zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami tych produktów oraz dostawy.
 9. Kwiaciarnia Marzenie w Suwałkach nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy,  nieobecności odbiorcy pod podanym adresem lub nie przeyjęcie przesyłki z własnej woli odbiorcy.
 10. Reklamacje są rozpatrywane przez kwiaciarnie Marzenie w Suwałkach jeżeli zostaną złożone maksymalnie do 3 dni po dostarczeniu kwiatów . W przypadku rażących błędów kwiaciarnia Marzenie w Suwałkach proponuje zamawiającemu zadośćuczynienie w formie dostawy dodatkowego prezentu lub całkowitego zwrotu kosztów.
 11. W wyjątkowych sytuacjach bukiet może różnić się kolorem kwiatów, ich rodzajem bądź rodzajem przybrania. W każdym takim przypadku florysta zastępuje brakujące kwiaty lub przybranie, takimi o takiej samej lub większej wartości.
 12. Kwiaciarnia Marzenie w Suwałkach zastrzega sobie możliwość wstrzymania lub anulowania zamówienia w przypadku zaistnienia okoliczności czasowo lub zupełnie uniemożliwiających realizację zamówienia. Godziny dostarczenia podane przez klienta w formularzu zamówienia są orientacyjne i w niektórych przypadkach dostarczenie może przesunąć się w czasie (z powodu trudności z dojazdem, wypadków na drodze, dużej ilości zamówień).
 13. Akceptując regulamin zgadzasz się na otrzymywanie informacji o najważniejszych dniach świątecznych oraz kuponach rabatowych dla stałych klientów.
 14. Dane adresowe zostaną użyte wyłącznie w celu realizacji zamówienia i nie będą udostępniane osobom trzecim.